w

Relacja z PORTAL OZE PARTNERS DAY

21 października 2021 roku w Katowicach odbyła się 1. edycja wydarzenia Portal OZE Partners Day, poświęconego branży fotowoltaicznej. Event obejmował kilka części: część merytoryczną, wystawienniczo-targową, networkingową oraz rozrywkową z nagrodą specjalną. Konferencja była streamowa, a uczestnicy online także mieli możliwość odbycia spotkań 1:1 z Partnerami wydarzenia.

 

Motywacją do powstania koncepcji tego eventu były 3 kwestie. Po pierwsze wiele osób poszukiwało zaawansowanych szkoleń, pokazujących to, co na rynku aktualne, informujących o tym, z jakich rozwiązań obecnie warto korzystać i co warto wiedzieć. Po drugie chcieliśmy stworzyć coś, co pozwoli na wymianę doświadczeń wewnątrz branży i odbycie spokojnych spotkań z wieloma partnerami, dostawcami usług i produktów jednocześnie (czyli w myśl idei, aby przed przejściem do biznesu, zwyczajnie się zaprzyjaźnić). Z kolei po trzecie, po prostu lubimy tworzyć wydarzenia i wiemy, że potrafią one zdziałać cuda, gdy zawiązują się nieoczekiwane współprace, rodzą wspólne pomysły.

 

Portal OZE Partners Day to cykl spotkań dla branży odnawialnych źródeł energii, którego celem jest stworzenie przestrzeni do wymiany informacji, nawiązania nowych kontaktów, czy pogłębienia relacji biznesowych. Pierwsza edycja wydarzenia przerosła nasze oczekiwania. Jesteśmy bardzo wdzięczni za niesamowicie pozytywne komentarze oraz wspaniały feedback od naszych Partnerów oraz uczestników wydarzenia. Takie opinie działają na nas niezwykle motywująco i nakręcają nas do działania oraz tworzenia nowych projektów dla branży odnawialnych źródeł energii.

Anna Faltus, CEO Szkolenia OZE